Menu
A+ A A-

Polecamy

Zobacz partnerów z którymi współpracujemy:

 

dieselclassic

Na rynku działamy od 1992 roku, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie motoryzacyjnej pozwoliło nam połączyć pasje z pracą i stworzyliśmy odrębny dział zajmujący się częściami i akcesoriami do pojazdów zabytkowych.
Swoją ofertę kierujemy do właścicieli takich pojazdów jak motocykle, samochody, traktory.

Zapraszamy do współpracy.


DIESEL CLASSIC
Piotr Święcicki
ul: Powstańców Wielkopolskich 13
62-300 Września
NIP 789 165 39 53
tel. 509 870 283
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

reklama

Obrazy to nie cała działalność galerii70. Wykonuje ona również grafiki na koszulkach,szkice w ołówku, co może być doskonałym i oryginalnym prezentem. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.autogaleria70.pl.

 

 

 

 

 

  

 

 

Gulf Classic

Gulf wprowadza na rynek nowy produkt przeznaczony na segment samochodów klasycznych: Gulf Classic. Samochody klasyczne, niezależnie od tego, że jest to wysoce specjalistyczny sektor, to jeden z największych fragmentów motoryzacyjnego tortu. W wielu krajach liczy się go w setkach tysięcy samochodów. Miłośnicy samochodów klasycznych otaczają swoje auta uwielbieniem i należną im czcią. Nowy produkt przeznaczony dla tych użytkowników został opracowany głównie z myślą o autach starszych.

Nowa oferta gamy Gulf Classic obejmuje trzy różne produkty: Gulf Classic 30, Gulf Classic 50 oraz Gulf Classic 20W-50, pokrywające większość rynku samochodów klasycznych na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

www.inneauta.pl